Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
NovinkaSkladem u dodavatele
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
143 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM2, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
287 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 10mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
313 Kč
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
333 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
370 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
194 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-LC, 5mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC.
387 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
202 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
169 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-SC, 3mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, SC.
315 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 1mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
266 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní kabel 50/125, OM3, LC-ST, 2mTyp vlákna:Multimode; Typ kabelu:Patch kabel; Typ konektoru:LC, ST.
284 Kč