Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Repotec

Repotec

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
1-P USB2.0 Wireless-N Print ServerRozhraní:Paralelní.
885 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kovProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:24.
3 790 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, low profile, RealtekTyp rozhraní LAN karty:PCI; Přenosová technologie LAN:Ethernet 10/100/1000.
384 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Single Gigabit PoE+ Injector, max. 30WInjektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3at a 802.3af.
768 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
576 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Switch 24x10/100, desktop, kovMaximální počet portů:24; Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps.
577 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Switch 5x10/100, desktop, kovProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
247 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Switch 5x10/100, desktop, plastProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
161 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Switch 8x10/100, desktop, plastProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8.
496 Kč
Repotec100Base-FX PCI Express Adapter, MM/ SC, včetně Low profile bracket a PXE BootROM<p><strong>Repotec 100Base-FX PCI Express Adapter, MM/ SC, včetně Low profile bracket a PXE BootROM </strong></p>.
1 921 Kč